«Geri
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

 

ahbirtatilolsa.com 2012 yılında Claros Tour (Alico Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi) tarafından kurulmuştur. Claros Tour faaliyetine turizmci bir babanın (Ali Rıza Çandarlı) iki oğlu (Cem Çandarlı-Alp Çandarlı) tarafından 2008 yılında İzmir Alsancak’ta ufak bir ofiste başlamış ve şu anda 15 çalışma arkadaşıyla yoluna devam etmektedir. 40 yıllık baba deneyimiyle birleşen genç beyinler sayesinde birçok başarıya imza atılmıştır.

 

ahbirtatilolsa.com gideceğiniz şehirlerde aynı kaliteyi daha uygun fiyatlarla sizlere sunmak için açılmış bir tatil fırsat sitesidir. Kurulduğundan bu yana 500’ü aşkın işletme ile çalışmış, yüzde yüz misafir memnuniyeti sağlamak için çalışan bir e-ticaret sitesidir. Sunduğumuz her bir oteli bizzat ziyaret ederek ve deneyimleyerek sizlere sunmaktayız.

 

Sizlerin güler yüzünüz bizim en büyük referansımızdır. Her gün daha çok büyüyerek sizlere hizmet vermenin mutluluğuyla güç kazanmaktayız. Her türlü sorunuz için isteğiniz an bize info@ahbirtatilolsa.com’a mesaj atabilirsiniz. Sizleri her zaman İzmir-Alsancak’ta bulunan ofisimize, bir kahvemizi içmeye bekleriz…

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.