«Geri
Anasayfa Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışır

Güvenli Tatil için ahbirtatilolsa.com!

ahbirtatilolsa.com’un çalışma prensibi, tüm üyelerinin indirimli, güvenli, süratli ve keyifli alışveriş yapabilmesi üzerine kuruludur. Birbirine sıkıca bağlı bu 4 prensip, dört dörtlük alışverişin formülünü oluşturur.

1 - İndirimli Alışveriş
ahbirtatilolsa.com, tatilden etkinliklere ve aktivitelere, yeme-içmeden ürünlere, güzellikten birçok sürprize kadar geniş bir fırsat yelpazesinden indirimli olarak faydalanmanı sağlar! 

2- Güvenli Alışveriş
Claros Tour iştiraki olan ahbirtatilolsa.com, internet ortamında son derece güvenli alışveriş yapmanı sağlayan bir sisteme sahiptir. 

3 - Süratli Alışveriş
Yapman gereken tek şey beğendiğin fırsatı seçmen ve alışveriş adımlarını takip etmendir. Bu adımlar çok hızlı bir şekilde ilerler ve saniyeler içinde alışveriş işlemin gerçekleştirilir.

4 - Keyifli Alışveriş
ahbirtatilolsa.com, satın almış olduğun fırsattan keyif alman için tüm kategorilerde belirli bir kalite - fiyat standardı gözeterek özenle seçilmiş olan fırsatları sunar. ahbirtatilolsa.com için keyifli alışveriş demek, tüm üyelerinin fırsatı satın alırken ve fırsattan faydalanırken memnun kalması demektir.

Bu şehirde olan fırsatlardan haberdar ol

İzmir'de olan fırsatları takip etmek için E-Bülten sistemimize kayıt olun. Kayıt için yandaki form yardımı ile mail adresini bize göndermeniz yeterli.